Hizmetler

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

HİZMETLERİMİZ

 

·             İşletmenize Uygun Yazılım Çözümleri

 

Yazılım ekibi tarafından ilgili argümanlar derlendikten sonra yapılacak yazılım ile ilgili dökümantasyon şema ortaya çıkarılıp işletmenize en uygun şekilde yazılım çalışması yapılmaktadır.

·             e-Defter Çapraz Doğrulama Kontrolü Hatalıdır (İmza Değeri Uyumsuz)

 

Destek ekibi tarafından ilgili bilgisayarlarda kurtarma programı çalıştırılır. Alınan veriler incelenir ve GİB Onaylı Beratlardaki imza değerleri ile kontrol edilir. İşlem başarılı gerçekleşir ise kullanıcı bildirilir olumsuz gerçekleşmesi durumunda herhangi bir ücret talep edilmez.

İncelenen veriler işlemin sonlandırılması üzerine aynı gün imha edilir. İşlem sürecinin uzaması durumunda kullanıcı bilgilendirilir. Verileriniz KVKK kapsamında 3. kişi ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

 

·             E-Defter Veri Kurtarma

 

Bilgisayardan silinen e-Defter verileriniz Destek ekibi tarafından veri kurtarma programları ve metotları kullanılarak verilerin sağlıklı olarak kurtarılması ile gerçekleştirilir. Bu işlem ihtiyaç görülmesi halinde HDD cihazının kargo ile merkez adresine iletilmesiyle incelemeye alınmaktadır.

 

·             Luca Veri Aktarımı

 

Diğer programlardan Luca Muhasebe programına Personel, Hesap planı, Demirbaş, Muhasebe Kayıtları ve 2. Sınıf Gelir Gider işlemleri aktarılmaktadır.

 

·             Logo Veri Aktarımı

Diğer programlardan Logo Yazılım programına bütün verilerin aktarımı gerçekleşmektedir.

 

·             Zirve Veri Aktarımı

 

Diğer programlardan Luca Muhasebe programına Personel, Hesap planı, Demirbaş, Muhasebe Kayıtları ve 2. Sınıf Gelir Gider işlemleri aktarılmaktadır.

 

·             E-Defter Gönderimi

 

Zirve, Luca, Logo yazılım programlarından e-Defter gönderim desteğimiz yer almaktadır. Ayrıca gönderilen e-Defter dosyalarınız GİB e-Defter Saklama programı ile entegre edilmektedir.

 

·             Logo Yazılım – Sayıştay BVAS Rapor Tasarımı

Sayıştay sistemine yüklenmesi gereken raporların Logo programında tasarımı gerçekleştirilmektedir. İlgili raporları program içerisinde oluşturabilmektesiniz.

Verilerin gizliliği KVKK kapsamında 3. Kişiler ile paylaşılmamaktadır.

 

Sayfayı Paylaşın
Pinterest Linkedin


United States of America